ما را در شبکه های اجتماعی

نصب و تعمیر شیر چشمی

نصب و تعمیر شیر چشمی را به ما بسپارید. خدمات 24 ساعته با گارانتی و اجرت کم 

26705349    و      26705389

تعمیر شیرآلات چشمی با بدادم برس

وظیفه ی اصلی شیر آلات، تنظیم و توزیع آب برای مصارف مختلف است، پس می توان گفت شیرآلات جز وسایل و ابزار بسیار مهم خانه هستند، که کاربرد زیادی در آشپزخانه و سرویس های بهداشتی دارند. بهتر است در مکان های مورد نیاز، از بهترین شیرآلات استفاده شود، که همه موارد مورد نیاز را در کنار یکدیگر داشته باشند. مواردی مانند زیبایی ظاهری شیرآلات، کارایی بالا، کم مصرف، با دوام و … از جمله نکاتی هستند که برای مصرف کنندگان اهمیت دارد.

افرد زیادی در منازل خود،محیط کار و یا حتی مکان های عمومی از شیرآلات چشمی یا سنسور دار استفاده می کنند، که می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. نصب و تعمیر شیرآلات چشمی امروزه جاسگاه خاصی پیدا کرده است و ما نیز برای آشنایی بیشتر شما با شیرآلات سنسوردار، این مقاله را ترتیب دیده ایم.

 

مقاله تعمیر شیر آلات بهداشتی را بخوانید. اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیارتان قرار داده ایم. با خدمات شیرآلات ما آشنا شوید.

 

همیشه وسایل پر مصرف و استفاده در معرض خرابی هستند. در این مقاله به برخی مشکلات رایج که در شیرهای سنسوردار به وجود می آیند و مصرف کنندگان را به تعمیر شیر چشمی وادار می کنند، می پردازیم.

نصب شیر چشمی و تعمیر شیر چشمی در مجموعه بدادم برس مانند خدمات دیگر با کیفیت بالا و ضمانت انجام می شود. اگر شما هم نیاز به نصب یا تعمیر شیر چشمی دارید با ما تماس بگیرید.

 

 

نصب شیر چشمی

مدت هاست که شیر های اهرمی جای خود را به شیرآلات چشمی داده اند. شیرهای چشمی و سنسوردار به دلیل جدید بودن و ظاهر زیبایی که دارند، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده اند. نصب شیر چشمی مزایا و معایبی ذارد و شما می توانید با بررسی این موارد برای نصب شیر چشمی یا عدم نصب آن تصمیم بگیرید.

از آن حا که شیرهای چشمی با حس کردن دست یا بدن شما باز و بسته می شوند، توانسته اند نقش بزرگی در صرفه جویس در مصرف آب داشته باشند و این یکی از مزیت های نصب شیر چشمی است.

در صورتی که قصر نصب شیر چشمی را دارید، برای اجرای آن و دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید مجموعه بدادم برس به بهره گیزی ار بهترین متخصصان به خصوص در زمینه شیرآلات می تواند برای نصب و تعمیر شیر چشمی به شما کمک کند. تنها کافی است با شماره تلفن های 24 ساعته ما تماس بگیرید تا بهترین کارشناسان را به شما مرتبط کنیم.

26705349            و             26705389

قطعات شیر چشمی

برای تعمیر شیر چشمی باید تا حدودی با قطعات شیر چشمی آشنا باشید.

بسیاری از قطعات داخلی شیر سنسور دار، مانند دیگر شیرآلات است. اما یکی از مهم ترین قطعاتی که باعث متمایز شدن و کم مصرف شناخته شدن شیر آلات سنسور دار نسب به بقیه شیر آلات شده است، داشتن قطعه ای به نام سنسور است.

عملکرد سنسور، یک عملکرد تشخیصی و واکنشی است. زمانی که سنسور شیر چشمی دست مارا تشخیص می دهد، واکنش نشان می دهد جریان آب را راه می اندازد. در مواردی که عملکرد سنسور ضعیف می شود که حتما باید با متخصص مشورت شود.

قطعه  مهم دیگر، محل اتصال برق یا نصب باطری است. برخی از این شیر های سنسور دار با باطری های حرفه ای و قوی کار میکنند، برخی دیگر نیز به جریان برق،متصل هستند.

 

نحوه کار شیر های چشمی

مکانیزم عملکرد شیرآلات چشمی بسیار جال است.همانطور که در مطالب فوق گفتیم، شیر آلت سنسور دار کم مصرف ترین شیر آلات مکجود در بازار هستند. عملکرد شیر های سنسور دار به گونه ای است که از هدر رفت آب جلوگیری می کند و فقط زمانی آب را به گردش می اندازد که دست ما را ببیند. همین امر باعث می شود آب بیخودی باز نماند و هدر نرود. البته شیر آلت سنسور دار انواع دیگیری نیز دارند که میتوان به شیر های لمسی نیز اشاره کرد.

 

 

قیمت شیر سنسوردار ارزان

شروع قیمت شیر های چشمی از یک ملیون تا پنج ملیون تومان است.

حتما لزومی ندارد از گران ترین مدل شیرآلات استفاده کنید اما می توانید با برررسی دقیق شیری را پیدا کنید که هم قیمت مناسب داشته باشد هم کارایی خوبی داشته باشد.

تنها به ارزان بودن شیر آلات بسنده نکنید.ممکن است شیری قسما بسیار پایینی داشته باشد، اما قطعات داخل دچار مشکل باشد و مارا مجبور کند تا پیش متخصص برویم و دوباره هزینه جدید و زیادی مصرف کنیم.

پس همیشه علاوه بر قیمت مناسب کیفیت و کارایی را نیز در نظر داشته باشید.

تعمیر شیر چشمی kwc

مشکلات شیرآلات سنسوردار

زمانی ممکن است سرو صدا های غیر معمول از شیر چشمی بشنوید یا شیر آب نشت پیدا کند. حتی در مواردی فشار آب نیز کم شود، در این مواقع نگران نباشید می توانید با راه کار هایی که ارائه می شود بهترین تصمیم و عملکرد را داشته باشید.

برخی اوقات مشکلات پیش آمده برای شیر های سنسور دار، به دلیل قدیمی بودن آن ها است. اما در مواردی نیز علت های دیگری دارد. در مدل شیر های چشمی، اگر مشکل خیلی جدی باشد، یعنی خرابی ناشی از سنسور مادون قرمز باشد، باید از یک متخصص برای تعمیر شیر چشمی کمک بگیرید. اما به هنگام مشکلات کوچک تری که در بالا ذکر شد خودتان میتوانید  از راه حل هایی استفاده کنید.

 

شنیدن صدای غیر معمول از شیر چشمی

شنیده شدن صدای غیر معمول از شیر های سنسور دار می تواند چند دلیل مختلف داشته باشد.

 • ممکن است صدا به دلیل مشکلی از درون لوله های داخلی باشد، برای مثال، لوله دچار پوسیدگی یا شکستگی شده باشد، یا رسوب در آن جمع شده باشد و یا حتی چیزی راه آن را مسدود کرده باشد، تمام این موارد می تواند صدا هایی ایجاد کند که باعث نگرانی ما شود، اما نگران نباشید مشکل بزرگی نیست و به سرعت حل می شود.
 • در مواقعی نیز مشکل، از بهم خوردن تنظیمات یکی از اجزای داخلی شیر سنسوردار است. از آن جهت که شیرآلات چشمی توسط سنسور کار می کنند از حساسیت و ساز و کار پیچیده ای برخورد دار هستند.
 • ممکن است میله های فلزی ساقه که به مقاطع اتصال متصل می شوند، پوسیده شده باشد.
 • این مشکل یکی از مشکلات شایع ای است که افراد زیادی با آن روبرو میشنود. هر چند وقت یکبار این قطعات باید بررسی شود تا قبل از پوسیدگی یا خراب شدن، تعمییر شود.
 • در مورد آخر نیز ته نشین شدن رسوبات می توانند عامل صدا باشد.

 

نشت پیدا کردن شیر های سنسور دار

در نشتی آب از سیرهای چشمی، مشکل از یکی از اجزای داخلی شیر چشمی است که حتما باید بررسی شود و شیر باز شود.

 

کم شدن فشار آب شیر چشمی

اگر فشار آب شیر کم شد، مشکل می تواند از جمع شدن رسوبات و پر شدن منافذ خروجی باشد، یا میتواند به دلیل مشکلات داخلی لوله ها باشد.

 

تعمیر شیرآلات سنسوردار kwc

یکی از شیرآلات سنسور دار زیبا و با کیفیت،شیر آلات کی دبلیو سی است. این برند از شیرآلات چشمی مدل و انواع بسیار زیاد و گوناگونی دارد و علاوه بر قیمت مناسبی که دارد، بسیار حرفه ای و با کیفیت طراحی شده است، داری سنسور بسیار قوی و پنل برقی و باطریی است.

این مدل از شیر آلات دارای حساسیت بالایی هستند و نیاز به تنظیمات حرفه ای و متخصص دارند تعمیر شیرآلات در صورت نداشتن تخصص و مهارت لازم و کافی ممکن است منجر به از کار افتادن و خراب شدن کامل آن شود، پس مشورت با نیروی متخصص برای تعمییر را فراموش نکنید.

 

تنظیم شیر چشمی kwc

تنظیم و چگونگی عملکرد شیر آلات سنسور دار موضوع مهم و پیچیده ای است. به دلیل داشتن سنسور اشعه مادون قرمز ساز و کار این شیر آلات باید به درستی انجام شود و زمان بروز واکنش به دفت تنظیم شود. بعضی شیر آلات چشمی به دلیل آن که درست تنظیم نشده اند، بسیار دیر عمل می کنند، کند واکنش نشان می دهند ، رود قطع می شوند و …

اگر در آشپز خانه،سرویس بهداشتی، حمام و یا حتی در محل کار خود از شیر آلات کی دبلیو سی استفاده می کنید. می توانید از جهت داشتن کیفیت و کارایی بالا از مقام خوبی برخورد دار هستن .همچنین در بازار شیر آلات قیمت خوب و مناسبی دارند.

 

چرا نصب و تعمیر شیر چشمی با بدادم برس ؟

 • بررسی رضایتمندی مشتریان پس از انجام کار
 • پیگیری شکایات احتمالی مشتریان
 • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران
 • ارائه ضمانت بابت کیفیت خدمات
 • دریافت اجرت کم از مشتریان
 • ایاب و ذهاب رایگان
 • خدمات 24 ساعته

نصب و تعمیر شیر چشمی را به ما بسپارید. خدمات 24 ساعته با گارانتی و اجرت کم 

26705349    و      26705389

 

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

6 پاسخ

 1. با سلام ممنون میشم بنده را راهنمایی فرمایید من سه تا شیر می دبلیو سی دارم هر ستاش لنز قرمزش روشن میشه ولی آب نمیاد اگه کارشناسانتون منو راهنمایی کنن خودمم کمی فنی هستم بلدم راه بندازم هزینشو کارت به کارت کنم از شهرستان مزاحم میشم

 2. سلام. با شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید تا شما رو با یک تعمیرکار شیر چشمی مرتبط کنند.

 3. سلام وقت بخیر
  من پروژه دانشگاهم ساخت قسمت برقی شیر چشمی هستش . میتونم از شما مشاوره بگیرم ؟

 4. سلام. وقت شمام بخیر
  لطفا تماس بگیرید و با همکاران ما در بخش پاسخگویی به تماس ها هماهنگ کنید

 5. سلام شیر چشمی من kwc هست که ۸ساله استفاده میکنم و الان شروع به چکه کردن کرد لطفا راهنمایی کنید .
  ساکن اراک هستم

 6. من بامشاور تماس گرفتم، فقط میگه،ماتعمیرنداریم،وعصابانی هم میشود،گفتم لااقل شماره تعمیرکاری رابدهید،امادریغ ازمشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>