ما را در شبکه های اجتماعی

نصب توالت فرنگی و ایرانی

نصب توالت فرنگی و ایرانی

تعمیر و نصب توالت فرنگی و ایرانی را به ما بسپارید. خدمات با کیفیت، تضمینی با اجرت مناسب در محل شما

26705349            26705389

خدمات تعمیر و نصب توالت فرنگی و ایرانی

در جموعه بدادم برس در راستای نصب و تعمیر توالت فرنگی و ایرانی خدمات زیر ارائه می شود :

  • نصب توالت فرنگی بر اساس استاندارد های نصب توالت فرنگی
  • تعمیر توالت فرنگی
  • نصب شلنگ به توالت فرنگی
  • نصب توالت ایرانی و نصب سنگ توالت ایرانی
  • نصب سیفون توالت ایرانی
  • تعمیر سیفون توالت

در ادامه در ارتباط با این خدمات و شرایط آن ها توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

 

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی مدت هاست که در بین مردم محبوب شده است. زیبایی، مدرن بودن و برخی ویژگی های آن که باعث سهولت در استفاده می شود، زمینه را فراهم کرده تا مردم به نصب توالت فرنگی ترقیب شوند.

یکی از خدماتی که مجموعه بدادم برس ارائه می دهد، در این مجموعه ما تعمیرکارانی کارآزموده در اختیار داریم که با طریقه نصب توالت به خوبی آشنایی دارند و می توانند این کار را به درستی برای شما انجام دهند.

در صورتی که نیاز به نصب دستشویی فرنگی دارید و خودتان آشنایی با روش نصب دستشویی فرنگی ندارید، حتما از متخصصان ما در بدادم برس کمک بگیرید.

 

پس از نصب دستشویی فرنگی شاید نیاز به نصب شیرآلات نیز داشته باشید. نصب شیرآلات بهداشتی تان را هم به ما بسپارید.

 

هزینه نصب توالت فرنگی

هزینه نصب توالت فرنگی بر اساس معیار هایی مشخص می شود. یکی از این معیار ها نوع مصالحی است که استفاده می شود. نوع چسب آکواریومی که در نصب توالت مصرف می شود و طریقه نصب بوگیر توالت فرنگی نیز از موارد در قیمت نصب توالت فرنگی، تاثیر گذار است. کارشناس می تواند به خوبی اجرت نصب را مشخص کند.

 

نصب توالت فرنگی

استاندارد نصب توالت

استاتندارد نصب توالت فرنگی نکاتی را شامل می شود که نصاب باید آ« ها را رعایت کند. در این قسمت این استاندارد ها را آورده ایم . بد نیست شما هم از آن ها مطلع باشید.

قبل از نصب دستشویی فرنگی زمینی باید اندازه ها و فاضله توالت فرنگی نسبت به دیوار ها مشخص شود :

  • فاصله قرار گرفتن توالت فرنگی از سمت راست و چپ
  • فاصله قرار گرفتن لوله توالت فرنگی از دیوار پپشت آن
  • مقدار فضای خالی مورد نیاز در اطرف کاسه توالت
  • محلی که شیر آب قرار می گیرد

اگر از یک متخصص کمک بگیرید، او از همه این استانداردها مطلع است و آن ها را اجرا خواهد کرد.

 

لوله کشی آب و لوله کشی فاصلاب دو موردی هستند که در موضوع نصب توالت فرنگی و ایرانی لازم هستند. در صورت نیاز به این خدمات به صفحه مربوط به آن ها مراحعه کنید.

 

فاصله استاندارد توالت فرنگی با دیوار

یکی از مواردی که در رعایت اصول لوله کشی فاضلاب ساختمان موثر است ، فاصله استاندارد توالت فرنگی با دیوار است. در جانمایی لوله فاضلاب و خرید توالت فرنگی، توجه شود که فاصله استاندارد توالت فرنگی تا دیوار پشت آن بایستی در حدود 30 سانتی متر باشد.

این فاصله، از مرکز لوله خروجی فاضلاب واقع در زیر توالت فرنگی اندازه گرفته می شود. البته ممکن است فاصله مرکز لوله خروجی توالت فرنگی از دیوار در بعضی خانه های قدیمی، کمی بیشتر یا کمتر از حد قید شده باشد.

دقت شود که فاصله مرکز لوله فاضلاب توالت فرنگی تا دیوار معادل با فاصله دو پیچی است که توالت فرنگی را به زمین وصل کرده اند و میتوان برای راحتی بیشتر، فاصله دیوار تا یکی از دو پیچ را اندازه گرفت.

درصورتی که در هر طرف توالت فرنگی دو پیچ و در مجموع 4 پیچ توالت فرنگی را به زمین وصل کرده باشد، برای اندازه گیری فاصله استاندارد توالت فرنگی از دیوار، فاصله وسط بین دو پیج یک طرف را تا دیوار ملاک قرار می دهیم.

در نهایت، هنگام نصب لوله کشی توالت فرنگی یا خود توالت فرنگی، آب موجود در کاسه توالت فرنگی را حتما باید تخلیه و شیر آب متصل به توالت فرنگی را نیز تا آخرین مرحله قطع کرد.

 

تعمیر توالت فرنگی

ممکن است توالت فرنگی شما دچار مشکلاتی شده باشد در این صورتی می توانید روی خدمت رسانی و کمک 24 ساعته کارشناسان ما در بدادم برس حساب کنید. تنهای کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل توالت فرنگی را با متخصصان بدادم برس در میام بگذارید. در صورتی که نیاز به اعزام تعیمرکار باشد، در اسرع وقت یکی از بهتزین تعمیرکاران را جهت تعمیر توالت فرنگی به محل شما اعزام خواهیم کرد.

 

گرفتگی توالت فرنگی یکی از مشکلاتی است که به طور متداول اتفاق می افتد. برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی توالت فرنگی با ما تماس بگیرید.

 

نصب توالت ایرانی

با اینکه استفاده از توالت فرنگی فراگیر شده اما هنوز عده ای نصب توالت ایرانی را را ترجیح می دهند. به دلیل مزیت هایی که برای این توالت ها گفته می شود و اینکه بسیاری از ما ایرانیان به این مدل عادت داریم، نصب توالت ایرانی هنوز مورد نظر مردم هست.

نصب توالت ایرانی از نصب توالت فرنگی کمی سخت تر است. به همین دلیل اکر برای نصب توالت ایرانی یا شرقی آموزش ندیده اید، آن را به متخصصش بسپارید.

در نصب توالت ایرانی بسیار مهم است سطح آن صاف و بدون برجستگی باشد تا سنگ توالت هم به درستی قرار بگیرد. فاصله قرار گیری سنگ توالت در نصب توالت ایرانی بسیار مهم است.

اکر نصب توالت ایرانی را به متخصصش بسپاریدمی توانید مطمئن باشید که او به صورت اصولی این کار را انجام می دهد به موارد گفته شده و همچنین عایق کاری زیر توالت مسلط است.

مجموعه بدادم برس نصب توالت ایرانی را در مجموعه خدمات خود قرار داده و در سراسر تهران نیروهایی آماده به کار و خدمت رسانی به همشهریان عزیز دارد. با ما تماس بگیرید تا با کمترین هزینه و بدون هزینه رفت و امد نصب، نصب توالت ایرانی با بالاترین کیفیت انجام شود.

 

نصب توالت ایرانی

نصب سیفون توالت ایرانی

نصب سیفون توالت یکی از کارهایی است که حتما پس از نصب توالت ایرانی باید انجام شود.

همان طور که می دانید، سیفون توالت لوله ای است که با نگه داشتن کمی آب درون خود، مانع ورود گازهای بد بو فاضلاب به درون لوله ها و محیط می شود. تا زمانی که این لوله به درستی کار کند، بوی فاضلاب در محیط نمی پیچد. اما اکر دچار شکستگی شود و یا آب درون آن تبخیر و خشک شود، بوی فاضلاب از لوله ها به مشام می رسد که پدیده مطلوبی نیست.

یک نصاب توالت ایرانی که با نحوه نصب سیفون توالت آشنایی دارد باید پس از نصب توالت ایرانی برای نصب سیفون هم اقدام کند.

 

تعمیر سیفون توالت

گفتیم کارایی سیفون توالت با شکسته شدن و یا تبخیر شدن آب درونش مختل می شود و در اینجا به تعمیر سیفون توالت نیاز است. اگر احساس می کنید سیفون توالت به خوبی وظیفه خود، که جلوگیری از بوی بد فاضلاب است را انجام نمی دهد حتما از یک کارشناس کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

شاید لازم باشد از فردی برای تعمیر سیفون توالت به محل شما بیاید.

 

جهت تعمیر و نصب دستشویی ایرانی و فرنگی با ما تماس بگیرید. خدمات باکیفیت، باگارانتی و اجرت مناسب به صورت شبانه روزی

26705349             26705389

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>