ما را در شبکه های اجتماعی

بوی بد ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی بو می دهد ؟

چرا ماشین لباسشویی بو میدهد یا اینکه چرا ماشین لباسشویی بو گرفته است ، جزو سوالاتی است که ممکن است هر خانم خانه داری با آنها روبرو شود. در این مقاله سعی کردیم جدای از اینکه به این سوال که چرا ماشین لباسشویی بو می دهد پاسخ دهیم، با مشخص کردن علت های احتمالی این موضوع ، به صورت طبیعی آموزش رفع بوی بد ماشین لباسشویی را هم به شما داده باشیم.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در محل با بدادم برس تماس حاصل فرمایید.

چرا ماشین لباسشویی بو می دهد؟

برای پاسخ به این سوال که چرا ماشین لباسشویی بو می دهد ، بهتر است که ابتدا موارد زیر را بررسی نمایید.

نرسیدن پودر کافی به لباس ها

اگر مسیری که پودر به لباس ها می رسد مسدود شده باشد، پودر کمی به دیگ شستشو می رسد. بنابراین چرک و کثیفی لباس ها ازبین نرفته و باعث ایجاد بوی بد می شود.

استفاده از مواد شوینده زیاد

ماشین های لباسشویی به خاطر صرفه جویی در مصرف آب مقدار معینی آب مصرف می کنند. با ریختن مواد شوینده زیاد تاثیری در تمیزی لباس مشاهده نخواهید کرد. زیرا آب کافی برای پاک کردن شوینده وجود ندارد. ماندن کف روی لباس ها میواند یکی دیگر از پاسخ های احتمالی به این سوال باشد که چرا ماشین لباسشویی بو می دهد.

زیاد بودن لباس ها از حجم لباسشویی

اگر لباس های زیاد را به زور در لباسشویی جای دهید، آب به راحتی در بین لباس ها حرکت نمی کند و کثیفی لباس ها باقی می ماند و ماشین لباسشویی بوی بد می گیرد.

تنظیمات نادرست شستشو

همواره سعی کنید لباس ها را با توجه به جنس و رنگ تفکیک کنید و تنظیمات درست را اجرا کنید. تنظیمات نادرست چرخه شستشو و دمای آب باعث تمیز نشدن لباس ها و ایجاد بوی بد می شود.

ایجاد مشکل در شلنگ تخلیه لباسشویی

اگر شلنگ تخلیه با جوراب یا چیز دیگری مسدود شود، تخلیه آب کثیف به درستی انجام نمی شود. آب کثیف و باکتری های موجود در آن پس از مدتی باعث بو گرفتن ماشین لباسشویی میشود.

پایین بودن دمای آب هنگام شستشو

اگر دمای آب هنگام شستشوی لباس ها از حد معمول کمتر باشد، لباسشویی قادر نیست باکتری ها را از روی لباس ها تمیز کند و وجود باکتری ها عامل ایجاد بوی بد خواهد شد.

کثیفی مخزن و اجزای دیگر لباسشویی

کثیفی شیلنگ سوپ، درام، مخزن، کشوی مواد شوینده و لاستیک های دور درب  می تواند باعث ایجاد بوی بد شود. هر ماه باید اجزای لباسشویی را تمیز کنید.

انتشار در شبکه های اجتماعی:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

عیب یابی و تعمیر

تعمیر یونیت دندانپزشکی

قلب تپنده و مرکز اصلی هر مطب دندانپزشکی، یونیت است که شباهت زیادی به صندلی دارد. حتی برخی صندلی و یونیت را با همدیگر اشتباه

بیشتر بدانید>>
هواکش صنعتی و خانگی

تعمیر و سرویس هواکش صنعتی

سیستم تهویه صنعتی برای برای کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، رستوران و سایر فضاهای وسیع کاربرد دارد. این هواکش صنعتی مکنده به جابجا کردن هوای آلوده داخل ساختمان

بیشتر بدانید>>