ما را در شبکه های اجتماعی

علت گرم نشدن آب پکیج

گرم نشدن آب پکیج | چرا پکیج آب را گرم نمی کند ؟

گرم نشدن آب پکیج ، یکی از مشکلات معمول است که پیش می آید. در این مقاله سعی کرده ایم تا به بررسی علل اینکه چرا پکیج اب را گرم نمی کند بپردازیم.به هر حال اگر بعد از مطالعه این متن، مشکل شما حل نشد، و همچنان نیاز به تعمیر پکیج خود داشتید، میتوانید برای اعزام تعمیرکار پکیج به محل زندگی خودتان، با بدادم برس تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه، تعمیرات پکیج شما را انجام دهیم.

اعزام تعمیرکار پکیج بجهت تعمیر گرم نشدن آب پکیج به محل شما،کافی است با بدادم برس تماس بگیرید.

علت گرم نشدن آب پکیج چیست ؟

گرم نشدن آب پکیج دلایل متعددی دارد و عوامل مختلفی باعث می شوند که پکیج آب را گرم نکند و باعث شود کارایی خود را از دست بدهد. از آن جا که وظیفه اصلی پکیح تامین گرما و آب مصرفی گرم است، در صورتی که این کار را به درستی انجام ندهد، یعنی کارایی آن مختل شده است.

در این مطلب به 6 دلیل اصلی برای اینکه “چرا پکیج آب را گرم نمی کند؟” می پردازیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید :

 

پایین بودن فشار گاز اصلی ساختمان

اولین دلیل گرم نشدن آب پکیج افت و پایین بودن فشار گاز اصلی ساختمان است. در بیشتر اوقات پایین بودن فشار گاز ساختمان باعث بروز این مشکل می شود. این مشکل بخصوص در فصل زمستان به دلیل مصرف بیش از حد از گاز، فشار گاز شهری کم می شود که در نتیجه گرم نشدن آب پکیج را به همراه خواهد داشت. بنابراین ضروری است که قبل از تماس با سرویسکار پکیج حتما فشار گاز ورودی را چک نمایید..

 

سوختن برد کنترل دستگاه

گاهی پیش می آید که سوختن برد کنترل دستگاه، منجر به گرم نشدن آب پکیج شود. می تواند گفت یکی دیگر از مشکلات  سرد بودن آب پکیج سوختن یکی از قطعات متصل شده در برد کنترل یکیج می باشد. که الیته در پکیج های دیجیتالی ارور … در صفحه نمایشگر ظاهر می شود و در این صورت توصیه کتخصصان تعمیر پکیج بدادم برس تعویض برد پیکیج می باشد. چرا که تعمیر کردن برد سلامت کارکد آن را تضمین نمی کند..

 

پایین آمدن فشار آب شهری

کم شدن فشار آب ورودی دستگاه نیز می تواند از دلایل گرم نشدن آب پکیج ها باشد. چنانچه فشار آب سرد ورودی کم باشد در نتیجه پکیج سریع آب را گرم می کند و در نتیجه باعث خاموش شدن دستگاه و سرد و گرم شدن مداوم آب می شود.

اگر فشار آب ورودی منزل شما مدام کم باشد باید از یک پمپ آب مناسب استفاده کنید تا مشکل برطرف شود و اگر این کم شدن فشار آب مقطعی باشد باید صبور باشید تا فشار آب به حالت اولیه برگردد.

 

رسوب گرفتن مبدل ثانویه

در پاسخ به اینکه ” چرا پکیج آب را گرم نمی کند ” می توان رسوب گزفتن مبدل ثانویه را عنوان کرد. گاهی دلیل اینکه پکیج آب را گرم نمی کند، رسوب گرفتن مبدل ثانویه است. مبدل در پکیج هر چند سال یکبار باید تعویض شود چرا که ناخالصی های محلول در اب باعث گرفتگی لوله ها می شوند.

البته ممکن است بتوانید بدون عوض کردن آن، پکیج خود را دوباره اورهال کنید و راه بیاندازید. در این صورت باید مبدل ثانویه را اسید شویی کنید. و با اینکار می توانید چندسال دیگر از مبدل استفاده کنید.

 

گرم نشدن آب پکیج

وجود هوا در لوله های پکیج

یکی از دلایل دیگری که پکیج آب را گرم نمی کند وجود هوا در لوله های پکیج می باشد. تشخیص این موضوع کار سختی نیست، اگر به درجه روی پکیج با دقت نگاه کنید متوجه می شود که چنانچه فشار آن زیر عدد یک است در نتیجه هوا در لوله ها وجود دارد برای هواگیری لازم است که پیچی را که در قسمت پایین دستگاه قرار دارد بچرخانید تا هوا تخیلیه شود.

در هنگام تخلیه هوا صدایی مانند خروج هوا را خواهید شنید. پیچ تخلیه هوا را تا زمانی که درجه به نزدیک عدد 2 نرسیده باز نگه دارید. زمانی که درجه به نزدیکی عدد 2 رسید شیر آب را باز کنید و پیچ هواگیری را ببندید. با اینکار آب پکیج گرم می شود.

باید توجه داشته باشید دلیل اصلی هوا گرفتن لوله های پکیج نشتی آب در مدار می باشد که حتما باید با یک سرویسکار متخصص مشورت نمایید تا محل نشتی پیدا شده و آببندی در آن محل انجام گردد.

 

قطع شدن برق دستگاه

در برخی موارد برق اصلی دستگاه قطع می باشد و ما به آن توجه نمی کنیم در نتیجه قبل از هر اقدامی لازم است برق دستگاه را چک نمایید.

 

همچنان بدانید:

آشنایی با خدمات لوله کشی پکیج

 

سوالات متداول در مورد گرم نشدن آب توسط پکیج

  • علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایساتیس ناشی از چیست؟
  • چرا پکیج ایران رادیاتور آب را گرم نمی کند؟
  • مهمترین علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران از چیست؟
  • برای رفع مشکل سرد و گرم شدن آب پکیج چه راهکاری وجود دارد؟
  • بهترین راه برای عیب یابی علت گرم و سرد نشدن پکیج ایساتیس چیست؟
  • عیب یابی علت گرم و سرد نشدن آب آبگرمکن دیواری بوتان به چه صورت است؟

 

در صورتی که مشکل پکیج شما هیچ یک از موارد ذکر شده نبود و به هر دلیلی قادر به رفع مشکل آن نبودید، می توانید از تعمیرکاران ما در سراسر تهران کمک بگیرید. کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت یک تعمیرکار پکیج ماهر را برای رفع مشکل به محل شما اعزام نماییم.

نصب، سرویس و تعمیر پکیج را به تاسیسات بدادم برس بسپارید. خدمات 24 ساعته با گارانتی و ایاب و ذهاب رایگان 

 

صفحه اینستاگرام بدادم برس را دنبال کنید

اینستاگرام بدادم برس

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>