ما را در شبکه های اجتماعی

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی | بازسازی حمام | بازسازی دستشویی

 

بازسازی سرویس بهداشتی یکی از سخت ترین کارها در بازسازی ساختمان است. زیرا باید حمام و دستشویی خود را زیر و رو کنید و یکباره بلبشویی در خانه شما رخ می دهد. اما برخی زحمت بازسازی حمام، بازسازی دستشویی و توالت و به طور کل بازسازی سرویس بهداشتی را به جان می خرند چرا که بعد از آن یک سرویس بهداشتی نو و مدرن خواهند داشت.

اگر شما هم علاقه مند به بازسازی سرویس بهداشتی منزل خود هستید با این مطلب همراه شوید تا در مورد موضوعاتی همچون، بازسازی کاشی های قدیمی، بازسازی حمام و دستشویی، مراحل بازسازی سرویس بهداشتی، بازسازی کف سرویس بهداشتی و هزینه بازسازی حمام و دستشویی را بخوانید و با خدمات بدادم برس در این زمینه آشنا شوید.

 

برای هر گونه بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان در هر نقطه که زندگی میکنید، کافی است با بدادم برس تماس بگیرید.

 

با مراحل بازسازی سرویس بهداشتی آشنا شوید

مراحل بازسای سرویس بهداشتی هم مراحل ویژه خودش را دارد. در واقع هر کاری چم و خم مخصوصی دارد که الزاما هر شخصی در آن تبحر ندارد. پس بهتر است کار را به کار دون بسپارید. اما در ادامه با چند فرایند این بازسازی آشنا می شوید.

 

انتخاب نقشه مناسب برای تعمیر سرویس بهداشتی

در اولین قدم از مراحل بازسازی سرویس بهداشتی انتخاب نقشه مناسب برای تعمیر سرویس بهداشتی  فکری هوشمندانه است. طرح دلخواه، جا گذاری سرویس ها، رنگ، نوع کاشی و هر مورد دیگری که فکر می کنید ضروری است را بنوسید. سپس از یک کارشناس مربوطه مشاوره بگیرد و با خیالی آسوده بازسازی را شروع کنید.

 

بازسازی حمام

 

انتخاب سرامیک و کاشی سرویس بهداشتی

انتخاب سرامیک سرویس بهداشتی مناسب باعث زیبایی بیشتر سرویس حمام و دست شویی شما می شود که در ادامه مطلب به طور مفصل در مورد بازسازی کاشی های قدیمی، روکش سرویس بهداشتی، ایزولاسیون سرویس بهداشتی، تعمیر کاشی سرویس بهداشتی و چسباندن کاشی روی کاشی قدیمی صحبت می کنیم.

 

انتخاب و جایگزینی مناسب شیرآلات

انتخاب و جایگزینی مناسب شیرآلات از دیگر مراحل بازسازی حمام و دستشویی به حساب می آید. توجه به لوله کشی موجود در سرویس خود، جایگاه جدید و مناسب آن را بیابید. قبل از شروع کار انتخاب کنید که شیرآلات شما رو کار باشد یا تو کار.

 

ایزوگام و قیرگونی سرویس بهداشتی

ایزگام و قیرگونی سرویس بهداشتی را فراموش نکنید. زیرسازی حمام و دستشویی برای جلوگیری از رطوبت و نفوذ آب به سطح بسیار حائزه اهمیت است. ایزگام و قیرگونی سرویس بهداشتی شامل مراحل پیچیده ای است که نیازمند یک کار بلد می باشد و در بازسازی حمام و دستشویی اهمیت ویژه دارد.

 

بازسازی سرویس بهداشتی

سیم کشی سرویس بهداشتی

سیم کشی سرویس بهداشتی چک شود. برای ایجاد کلید و پریز برق و سیم کشی جهت چراغ در سرویس بهداشتی باید مسیر آن ها مشخص شود.

 

سقف کاذب سرویس بهداشتی

ایجاد سقف کاذب سرویس بهداشتی به تنهایی یکی از مهم ترین عوامل زیبایی حمام و دستشویی است. سقف کاذب در انواع گوناگونی از مدل های گیجی گرفته تا چوبی و طرح دار موجود است که انتخاب درست آن سرویس شما را سلطتنی خواهد کرد.

 

بازسازی کف سرویس بهداشتی

مسلما بعد از کندن و کوبیدن سرامیک ها، بازسازی کف سرویس بهداشتی جز موارد ضروری بازسازی سرویس بهداشتی به حساب می آید. کفپوش ها در اثر ضرب و جابه جایی خورد و شکسته شده و لازم است کفی جدید را انتخاب و نصب کنید.

با توجه به سلیقه و بودجه شما انواع کفپوش سرویس بهداشتی در بازار موجود است که باید با دقت در مدل جدید حمام و دست شویی خود، آن را خریداری نمایید. حواستان باشد کفپوش های مقاوم در برابر رطویت و لغزندگی پایین را برای سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید.

بازسازی دستشویی

بازسازی کاشی های قدیمی حمام و دستشویی و مراحل آن

بازسازی کاشی های قدیمی یکی از معضلاتی است که هنگام بازسازی سرویس بهداشتی بر شما متحمل می شود. بسیاری آن را پروسه ای سخت و نفس گیر می دانند که تعویض کاشی های قدیمی را کابوسی برای خانه تلقی می کنند. البته اگر از یک کاشی کار مجرب کمک بگیرید، دیگر هیچ دغدغه ای نخواهید داشت.

در ادامه با چندین مراحل از بازسازی کاشی های قدیمی آشنا می شویم.

 

روکش کاشی سرویس بهداشتی

چانچه در حال بازسازی سرویس بهداشتی خود و یا تعویض کاشی های قدیمی هستید؛ این مطلب را بخوانید. روکش کاشی سرویس بهداشتی یکی از راه های مقرون به صرفه است که می توانید از آن برای تغییر دکور حمام و سرویس خود استفاده کنید. روکش های گوناگونی در بازار موجود است که با توجه به بودجه خود می توانید آن ها را خریداری کرده و در دیوارهای مورد نظر بچسبانید.

 

چسباندن کاشی روی کاشی قدیمی

چسباندن کاشی روی کاشی قدیمی هم از ترفندهای دیگر برای زیبا کردن سرویس بهداشتی شما است. در این حالت می توانید از کاشی های چسبی استفاده کنید. قبل از شروع کار از محکم بودن دیوار و سالم بودن کاشی های قبلی اطمینان حاصل نمایید و سپس اقدام به نصب کاشی چسبی کنید.

برای حمام و سرویس بهداشتی کاشی چسبی ضد آب خریداری کنید تا در برابر آب و رطوبت موجود فضا مقاوم باشد.

 

تغییر کاشی سرویس بهداشتی

اما یکی دیگر از مراحل تعمیر سرویس بهداشتی، تغیر کاشی سرویس بهداشتی است. در این حالت شما تمام کاشی های قدیمی خود را از سطح جدا کرده و کاشی های جدید و متناسب با فضای حمام و سرویس خود انتخاب کنید. در این حالت شما نیاز به دوغاب و ملات سیمان دارید که بتوانید کاشی ها را بچسبانید. دقت داشته باشید برای حمام از کاشی های ضد آب و مقاوم استفاده نمایید.

 

ایزولاسیون سرویس بهداشتی

ایزولاسیون سرویس بهداشتی را باید در واقع همان عایق یندی سطوح جهت عدم نفوذ رطوبت به طبقات زیرین نامید که در سطح پشت بام، حمام، سرویس بهداشتی و دیوارها به کار می رود. این مورد شامل تعمیر کف سرویس بهداشتی می گردد.

ایزولاسیون شامل انواع گوناگونی از مدل های قدیمی همچون قیرگونی و ایزگام گرفته تا مدل های جدید پلیمری می شود. بعد از بازسازی سرویس بهداشتی لازم است تا از ایزولاسیون سطح و دیوارها مطمئن شوید که از نفوذ رطوبت به محیط های دیگر جلوگیری نمایید.

 

هزینه بازسازی حمام و دستشویی چگونه محاسبه می شود؟

همانطور که می دانید هزینه بازسازی سرویس بهداشتی در وهله اول به نوع مصالح و نقشه شما برای بازسازی حمام و بازسازی دستشویی باز می گردد.  ابتدا لازم است تعیین بودجه کنید و سپس دست به تغییر بزنید تا در هنگام کار متضرر نشوید.

البته هرآنچه را هم که برآورد کنید در حین کار افزایشی می شود چون کار پیچیده ای است. پس بهتر است کار به کار بلد آن بسپارید تا بداند از چه مصالح با کیفیت و ارزانی استفاده کند و به شما را به طرح ایده آل نزدیک نماید. برای تخمین درست هزینه بازسازی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و موارد مورد نظر برای بازسازی را قید کنید.

 

بازسازی حمام و دستشویی توسط تیمی متخصص به صورت کاملا اصولی و مهندسی شده انجام می شود. برای مشاوره و بازدید رایگان از محل با ما تماس بگیرید.

26705349                   26705389

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

3 پاسخ

 1. با سلام و احترام
  لطفا قيمت انجام كارتون بابت پيمانكاري سرويس بهداشتي و حمام بفرمائيد. با سپاس

 2. سلام
  دوست عزیز لطفا برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان ما به صورت تلفنی ارتباط برقرار کنید تا دقیق تر راهنمایی تون کنند. و اگر لازم بود کارشناس برای بازدید اعزام کنند. با تشکر از شما
  26705349
  26705389

 3. سلام
  من ایران نیستم. برای بازسازی دستشویی منزل مادرم قیمت میخوام اگه بازدیدتون رایگانه.
  از طریق ایمیل یا واتس اپ میتونید با من در تماس باشید با شماره تلفن زیر:
  +61409185810

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>