ما را در شبکه های اجتماعی

راهنمای خرید پکیج

راهنمای خرید پکیج | پکیج چی بخرم ؟

ما فروشنده پکیج نیستیم و کار ما در اصل تعمیرات پکیج و دیگر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در تهران است. اما این مطلب را تهیه کرده ایم تا پاسخی به این سوال باشد که ” پکیج چی بخرم؟ ”

اگر بخواهیم راهنمای خرید پکیج ارائه بدهیم، باید به نکات زیادی اشاره کنیم. برای پاسخ به این سوال که پکیج چی بخرم یا هنگام خرید پکیج به چه نکاتی باید توجه کرد، مطالب زیادی در وب سایتهای مختلف در سرتاسر اینترنت وجود دارد، در سایت ما هم مطلب کاملی برای بیان این موضوع که پکیج چیست و چگونه کار می کند وجود دارد. ما سعی کرده ایم که با مشورت از تعمیرکاران حرفه ای پکیج یا فروشندگان با تجربه پکیج، نکاتی را گلچین کرده و به شما ارائه کنیم.

ضمن توجه به نکات مهمی که برای خرید پکیج ( راهنمای خرید پکیج ) اشاره کرده ایم، باید یادآور شویم که برای تعمیر هر نوع پکیج و از هر برندی میتوانید روی تعمیرکاران پکیج که در بدادم برس حضور دارند، حساب کنید و با یک تماس در اسرع وقت و با کمترین هزینه، تعمیر پکیج شما انجام خواهد شد.

 

برای تعمیر پکیج از هر برندی و هر نوعی، با بدادم برس تماس بگیرید تا تعمیرکاران پکیج ما، در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند.

 

راهنمای خرید پکیج ، نکاتی که در خرید پکیج باید به آن ها دقت کرد:

در ادامه یک راهنمای خرید پکیج جامع، برای شما در نظر گرفته شده و ارائه میگردد که حاوی نکات کاربردی فراوانی است:

  • در نظر گرفتن متراژ ساختمان

نکته مهمی که در خرید پکیج زمینی و دیواری باید مورد توجه قرار گیرد مترار و ابعاد ساختمان است. کسب اطلاعات دقیق از متراژ ساختمان لازم است زیرا باید توان پکیجی که می‌ خرید متناسب با ابعاد محیط باشد. مثلا ساختمان 150 متری به یک پکیج 26 کیلو واتی نیاز دارد و هر چه مساحت ساختمان بزرگتر باشد توان پکیج نیز باید بالا برود.

  • در نظر گرفتن ارتفاع ساختمان از دریا

ارتفاع ساختمان از سطح دریا و طبقات بالایی آن را در هنگام خرید پکیج مد نظر قرار دهید. چگالی هوا در مناطق مختلف جغرافیایی با هم فرق دارد. هر چقدر ارتفاع از سطح دریا بیشتر شود، چگالی و دمای هوا کم خواهد شد.‌ بنابراین پکیجی با توان گرمادهی بیشتری نیاز است.

  • مشخص کردن نوع مبدل حرارتی پکیج

یکی از نکات مهم برای خرید پکیج زمینی و دیواری مشخص کردن نوع مبدل حرارتی می باشد. به عنوان مثال در ساختمان هایی که سیستم گرمایشی آن ها از طریق فن کوئل یا گرمایش از کف است، نوع مبدل حرارتی استفاده شده و پکیج متفاوت خواهد بود.

  • توجه به مدل دودکش پکیج

توجه نوع نصب دودکش در ساختمان و طول آن نکته دیگریست که در انتخاب پکیج مناسب موثر است. به عنوان مثال طول افقی لوله دودکس از یک متر کمتر بود، خرید پکیجی که بدون فن باشد مناسب تر خواهد بود.

  • تعیین میزان آب گرم مصرفی ساختمان

در هنگام خرید پکیج زمینی و دیواری باید به میزان آب گرم مصرف مورد احتیاج در ساختمان توجه کنید. مثلا در خانه های ویلایی و ساختمان های بزرگ که دارای چند حمام هستند، پکیج های زمینی مخزن دار نیاز است. زیرا پکیج بدون مخزن توانایی تولید آب در حجم زیاد را ندارد.

  • توجه به ظرفیت حرارتی مورد نیاز

در صورت نیاز به ظرفیت حرارتی بالا بهتر است پکیجی بخرید که مخزن آن ها دوام بالایی دارد و گاز کمی مصرف می کند.

  • خریداری پکیج های دارای سیستم نمایش خطا

پکیج های جدید مجهز به سیستم های اتوماتیک عیب یابی هستند. این پکیج ها در کمترین زمان عیب به وجود آمده در سیستم گرمایشی را با نمایش کد خطا روی نمایشگر پکیج تشخیص می دهند. در دفترچه راهنمای پکیج عیب مربوط به هر کد خطا را توضیح داده است. بنابراین بهتر است پکیج های دارای خطا نمایی خریداری کنید.

  • توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش

نکته مهم در خرید پکیج های دیواری و زمینی، خرید از فروشگاه های معتبر است. محصولات این فروشگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر هستند. برندهای معروف معمولا دارای دو یا سه سال گارانتی هستند.خرید برندهای ناشناخته از فروشگاه های غیر معتبر کار درستی نیست.

 

خصوصیات یک پکیج خوب چیست؟

با توجه به موضوعاتی که در راهنمای خرید پکیج بیان کردیم، حالا می خواهیم خصوصیات یک پکیج خوب را بررسی کنیم. یکی از خصوصیات یک پکیج خوب، نداشتن دود و کثیفی است. وقتی پکیج خوب بسوزد دیگر دود و آلاینده تولید نمی کند. پکیج های خوب طبق جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ساخته می شوند و برای مصرف کننده هیچ دردسری مانند دود و آلودگی ایجاد نمی کنند.

دومین ویژگی یک پکیج خوب این است که تمام نکات و المان هایی لازم برای ساخت یک پکیج ایمن، در مراحل تولید آن رعایت شده است. با بروز مشکلات فنی در پکیج های ایمن دیگر با مشکل نشتی گاز روبرو نخواهید شد. طراحی نحوه روشن شدن شعله در پکیج های استاندارد تمام نکات ایمنی را حفظ کرده است.

با استفاده از پکیج های خوب دیگر نباید مانند بخاری های گازی نگران نشت گاز مونو کسید کربن و خطر مشکلات تنفسی و خفگی باشید. دود کش پکیج ها سیستم ایمنی دارند و در صورت بروز مشکل در دودکش و انسداد آن به مصرف کننده هشدار می دهند. پکیج های خوب دارای طراحی خوب و ایمنی برای دودکش خود هستند تا دچار گرفتگی یا بازگشت گازهای سمی به فضای خانه نشوند.

مصرف انرژی و میزان هزینه ها در پکیج ها پایین است. این موضوع یکی از خصوصیات مهم یک پکیج خوب می باشد. در گذشته هزینه گرم کردن آب ساختمان بالا بود.

طراحی لوله کشی و نصب مناسب آن در در یک پکیج خوب، باعث شده لوله کشی پیچ در پیچ، طولانی و هزینه بر نباشد. در این شرایط آب زودتر گرم شده و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود. در زمان تعمیرات نیز کار راحت تر خواهد بود.

کنترل پکی در داخل ساختمان، راندمان بالا، تنظیم دلخواه دما، گرم کردن آب زیاد در کمترین زمان، کار کردن آرام و بدون صدا، راه اندازی و نصب آسان و همچنین راحت بودن سرویس و نگهداری از ویژگی های دیگر یک پکیج خوب می باشند.

معرفی برندهای مختلف پکیج ایرانی و خارجی

بعد از ارائه راهنمای خرید پکیج ، در ادامه به معرفی پرطرفدارترین برندهای پکیج های ایرانی و خارجی پرداخته ایم:

 

پکیج ایران رادیاتور

یکی از قدیمی ترین شرکت های ایرانی تولید کننده آبگرمکن و پکیج، شرکت ایران رادیاتور است و در همه شهرها دارای نمایندگی می باشد. داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش از ویژگی های خوب پکیج های ایران رادیاتور است. قطعات سازنده این پکیج به راحتی در دسترس است زیرا در ایران تولید شده اند. بازدهی و تنوع زیاد پکیج ایران رادیاتور این امکان را فراهم کرده مشتری متناسب با بودجه خود مناسب ترین پکیج را تهیه کند. مدل های پکیج ایران رادیاتور عبارتند از: مدل های L دیجیتال،BM, Z, K،  اکو، m آنالوگ. پکیج های مناسب برای ساختمان های مسکونی دارای حجم های 22000, 24000, 280000 و 36000 کیلو کالری هستند. شرکت ایران رادیاتور پکیج دیواری و زمینی در مدل های مختلف تولید می کند.

راهنمای خرید پکیج - تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج بوتان

بوتان یکی از شرکت های نام آشنای ایرانی است که سال ها پیش کار خود را با ساخت آبگرمن شروع کرد. این شرکت امروزه یکی از بزرگ ترین شرکت های ایرانی به شمار می رود که با تولید آبگرمکن و پکیج های با کیفیت معروف شده و در تمام شهرهای ایران نمایندگی دارد. محصولات این شرکت به خارج از کشور نیز صادر می شوند. مدل های مختلف پکیج بوتان شامل روما، اپتیما، پارما، ورونا، پرلاپرو و پرلا هستند. حجم پکیج های بوتان معمولا 22000, 24000, 28000, 32000 کیلو کالری می باشد. با توجه به متراژ ساختمان خود می توانید یکی از حجم های موجود را انتخاب کنید. پکیج های دیواری یا زمینی بوتان می تواند بهترین انتخاب شما برای خرید سیستم گرمایشی منزلتان باشد.

راهنمای خرید پکیج - تعمیر پکیج بوتان

پکیج بوش

یکی از بهترین برندهای خارجی تولید کننده پکیج با بیش از صد سال سابقه تولید لوازم خانگی، برند بوش است. این شرکت آلمانی محصولات زیبا و با کیفیتی تولید می کند. محال است به فروشگاه های لوازم خانگی سر بزنید و محصولات شرکت بوش را مشاهده نکنید. پکیج های شرکت بوش هنگام فروش توسط نمایندگی این شرکت در ایران ضمانت می شوند و دارای خدمات پس از فروش هستند. مدل های اکسکلوسیر و کامفورت با ظرفیت های 35000, 28000, 24000 به فروش می رسند. عمر زیاد، کیفیت بالا و داشتن استانداردهای بین المللی از ویژگی‌ های خوب پکیج های بوش هستند.

راهنمای خرید پکیج - تعمیر پکیج بوش

پکیج آریستون

 یکی از برندهای خارجی پرطرفدار تولید کننده پکیج،‌ محصولات شرکت آریستون می باشند. آریستون یک شرکت ایتالیایی با بیش از هشتاد سال سابقه تولید توانسته در تمام دنیا معروف شود و پکیج های کم مصرف با بازدهی بالا دارای عایق آکوستیک و صدای کم تولید کند. مدل های پکیج آریستون عبارتند از:   X، HSX،  X ALTEAS X، CARES X، CLARES. این مدل ها در حجم های 22000, 24000, 30000, 35000 کیلو کالری در اختیار مشتریان قرار گرفته اند. شرکت سیهاوی در ایران به عنوان نمایندگی شرکت آریستون مسئول ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان پکیج های فروخته شده این شرکت است.

تعمیر پکیج آریستون

 

صفحه اینستاگرام بدادم برس را دنبال کنید

اینستاگرام بدادم برس
.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>